Samsung Galaxy s4 Zoom

Üzerinde yaşam mücadelesi vermiş olduğumuz bu adına dünya denilen gezegende gün geçmiyor ki yeni bir değişime tanıklı etmeyelim. Her geçen gün bir çok faklı alanda meydana gelen bu değişimleri yakından takip etmek için çeşitli yollara başvurmaktayız. Bu yollardan bir tanesi olan cep telefonları ise biz insanların hayatını girdiği günden beri en önemli parçamız olmuş haldedir. Hemen hemen her insanın elinde veya evinde en az bir tane cep telefonu bulunmaktadır. Cep telefonlarının insan hayatında bu denli önemli rol oynamasını bir çok cep telefonu üretici firmasına ilham olmuştur. Son yıllarda gelişen teknolojiden de faydalanarak bir çok özelliğe sahip cep telefonlarını piyasaya sürmüşlerdir. Bu cep telefonlarını ise akıllı telefon olarak adlandırdılar. Akıllı cep telefonları ile artık işler daha basitleşti ve daha hızlı hale geldi. Bu akıllı telefon üreten firmalardan bir tanesi olan samsung teknolojik ürün markası son beş yılda inanılmaz bir artış yakalamıştır. Bu artışın meyvelerinden bir tanesi olan s4 zoom akıllı cep telefonu samsungun geçtiğimiz aylarda piyasaya sürmüş olduğu akıllı cep telefonudur. Bu telefon bir çok özellikten dolayı tercih edildi.

İlk ve en önemli olduğu özelliği isminden de anlayabileceğiniz gibi fotoğraf kalitesi en yüksek seviyede olan bir cep telefonudur. Kamera çözünürlüğü 16 mega piksel olan bir cep telefonundan bahsediyoruz. Bunun anlamı bir çok digital fotoğraf makinesinde daha iyi kalitede fotoğraf çekebilmedir. Diğer bir özelliği ise son yıllarda yine teknolojinin bizlere sunmuş olduğu anroid işletim sistemidir. Bu telefonda android 4.x işletim sistemi kullanılmaktadır. İşletim sistemi bir cep telefonun alt yapısı yani temelidir. Eğer işletim sisteminiz iyi değil ise telefonunuzdan da çok bir şey beklememenizi tavsiye ederiz. S4 zoomu diğer modellerden ayıran özelliği ise dahili hafıza yerine harici micro sd türünde hafıza kartı kullanılıyor olmasıdır.

Kısaca toparlamamız gerekir ise samsung galaxy s4 zoom akıllı cep telefonu ile sizlerde hayatınıza renk katmak istiyorsanız 800-900 türk lirasını gözden çıkarmanız gerekecektir.