Power Bank Renkli 2600 mAH Harici Batarya

İlk çağlardan beri insanlar içgüdülerine dayanarak hep merak içinde olmuştur ve bu durum insanların sürekli gelişim içinde olduğu ve günümüz teknolojisinin bu konuma gelmesini sağlamıştır. İnsanlar işlerinin çoğunu bu teknoloji yardımıyla , bilgisayar, tablet ve telefonlarından halledebilmektedir. Banka işlemlerini, okul , alış veriş ve daha birçok işimiz kolayca zaman kaybedilmeden yapılabilmektedir. Akıllı telefonlar insanların en çok kullandığı cihazlardan biri konumuna gelmişken , yanımızda taşıdığımız ve her daim kullandığımız  bir cihaz olmuştur. Akıllı telefonların en kötü yanı ise hücresel bağlantıdan kaynaklı  şarj tüketimidir. Şarjın hızlı bitmesi gün içinde bizleri zor durumda bırakabilmektedir.  Günümüzde çıkarılan harici güç bataryaları ile yanımızda yedek olarak taşıyabilir ve kolayca şarj edebiliriz.

Power bank harici batarya ünitesi teknik olarak  2600 mAh gücü bulundurmaktadır ve cihazları iki kez şarj edebiliriz. Bu cihaz sayesinde blackberry , İphone, samsung, HTC ve diğer akıllı ve tablet telefonları  , mp3 Player , navigasyon cihazlarını kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Usb girişi sayesinde istediğiniz zaman isteğiniz yerde şaj ederek ekstra güç sağlayıp  akıllı telefonunuzu daha uzun süre zarfında  kullanabilirsiniz.  Harici güc bataryasını farklı renklerde  (siyah, sarı , beyaz, mavi) satın alabilirisiniz. Fiyatı ise 19.90 türk lirasıdır. Küçük bir anahtar şeklinde olan cihaz kolaylıkla taşıyabilmenizi sağlabilirsiniz.

Güç bataryası  sayesinde gün içinde işleriniz yarım kalmamakla birlikte , istediğiniz şeyleri de kolaylıkla yaparak , zor durumlardan kaçınabilirsiniz.