Philips GoGear MP3 Player

Müzik insanların duygularını yansıtırken  , dinleyicilerinde  sanatsal anlamda duygularının tatmin olması açısından büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu nedenle üretilen ürünler insanlar tarafından zamanla farklılık olmasına rağmen kullanılmaya devam edilmiştir.

Philips GoGear  2GB mini müzik çalar sunduğu özellikler ile müziğin yanınızda kalmasını sağlamaktadır. İstediğiniz zaman ses kaydı yapıp sizin için önemli olabilecek anları not alabilirsiniz. Müzik keyfini 8 saate kadar yaşayıp en sevdiğiniz şarkıları dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Dosyaların içinden seçeceğiniz şarkıyı kolayca seçebilmek adına sezgisel bir iç tasarımla üretilmiştir. Dosya aktarımı yapmak için kablo kullanmaya gerek kalmadan , dışarı çıkabilen USB ile kolayca aktarım yapıp , şarj yapabilirsiniz. Ses sıkıştırma teknolojisi ile , şarkılarınızı ses kalitelerinden ödün vermeden  10 kata kadar küçültüp daha fazla şarkıyı cihazınızın içinde tutabilirsiniz. Bilgisayara bağladığınız zaman fazladan bir yazılımı yüklemeniz gerekmemekle beraber, direkt olarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. 1,1 inç  lcd ekrana sahip cihaz , 96*32  çözünürlük  ve 1 satırlık ekranı ile şarj tüketimini en aza indirip, hafiflik vermektedir. Ekolayzır özelliği ile de klasik , funk , hiphop, jazz, rock ve tekno gibi müzik türlerinize şarkılarınızı dönüştürüp dinleyebilirsiniz. Çalabileceği müzik hızları ise 8-320 kbps arasında olmaktadır ve üstün bir müzik keyfi sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Piyasaya çıkış fiyatı olarak 49,90 ile çıkan cihaz uygun fiyata kalite müzik ile iç içe olmanızı sağlamaktadır.

Müzik dünyasında  çıkan yeni albümler , şarkılar , istediğiniz zaman istediğiniz yerde sizinle beraber olup , mutluluğunuzu arttırıp , ruhsal dünyanıza da katkıda bulunması nedeniyle Philips GoGear müzik çalar yanınızdan ayıramayacağınız bir cihaz olacaktır