Nikon Coolpix S9500

Biz insanları hayatı belli bir düzen üzerine kuruludur ki bu düzen içerisinde bir çok farklı olay ve duruma şahitlik yaparız ya da bu olaylarda bizzat rol alırız fakat bir çok insan aradan seneler geçince başından geçenleri çok çabuk unutulabilir ki bu durumda insanlar için çokta iyi bir şey değildir. Bizler için önemli olan bir anı hayatımızın ilerleyen süreçlerinde tekrar tekrar hatırlayıp o duyguları yaşamak hatıralara dalmak inanılmaz bir keyiftir. Bu keyfi sizlere sağlayabilecek fotoğraf makinelerinden bir tanesi olan nikon coolpix s9500 her özelliği ile sizleri tam anlamıyla bir profesyonel yaşamın içine sürüklüyor.

Siz de daha net fotoğraflara sahip olmak isterseniz eğer 18.1 mega piksellik çözünürlüğü ile net fotoğraflara sahip olan bu fotoğraf makinesini seçmelisiniz. Bu ve bunun gibi bir çok nedenle Nikon Coolpix S9500’ü seçmelisiniz. Gelin bu nedenlere birlikte bakalım. 18.1 mega piksel kameranız ile çektiğiniz fotoğraflarınızı Wi-Fi desteği ile paylaşabilirsiniz böylelikle anınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşmış olursunuz. Az ışıklı ya da karanlık ortamlar da daha net fotoğraflar elde edebilirsiniz. 205 gram ağırlığı ile taşınması daha kolaydır böylelikle istediğiniz her yere taşımanız mümkün olabilir. 22 optik zoom sayesin de çekmek istediğiniz fotoğraflar da yakınlaştırma yapabilirsiniz. HD kalitesiyle video kaydı yapabilir ilerleyen zamanlar da o anılarınızı tekrarlamanızı sağlamaktadır.

Bütün bu özelliklere sahip olan Nikon Coolpix S9500’e 900 TL’ye sahip olup anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Daha net ve daha canlı fotoğraflara kavuşabilirsiniz.