Modada Farklı Aksesuarlar

Bayanların vazgeçilmezi olan aksesuarlar da, modada kullanılan diğer her parça gibi sürekli yenilenmekte. Kimi zaman klasik parça kullanımının fazla dışına çıkılmazken kimi zaman da takması cesaret isteyen bambaşka modellerle karşılaşabiliyoruz. Gelin modada farklı tasarımlara şöyle bir bakalım.

modada farkli aksesuarlar Modada farklı aksesuarlardan en trendy olanlarından biri kulak kepçesine takılan ve geniş bir model yelpazesine sahip, manşet küpelerdir. İster taşlı ister sallantılı bu küpeler takması cesaret istese de mükemmel bir görüntüye sahip. El takılarında son zamanlarda yaygınca kullanılan aksesuarların başındaysa eklem yüzükler geliyor. Parmağınızın eklem yerinin üstündeki kısma takılan bu yüzüklerin ebadı diğerlerine göre daha küçük ve çok daha dikkat çekici. Özellikle geçmiş çağları konu alan filmlerin etkisiyle modada yerini alan otantik ve oryantal yapıdaki el mücevherleri ise giderek daha modern ve minimalist bir tarza bürünüyor. Eminiz ki el takılarındaki bu yeni akımda daha oryantal ve otantik tarzdaki seçimlerin karşısında büyük bir rakip olacaktır.

El mücevherlerinin en dikkat çekici modellerinden birisi de oldukça rahat iki parmak yüzükleri. İster taşlı ister sade kullanın bu aksesuarlar ellerin daha zarif ve narin görünmesini sağlarken, daha modern bir şıklık da veriyor. Uzun çağlardan beri çeşitli kültürlerce kullanılan ve uzun zaman önce modanın da daha fazla görmezden gelemediği halhallar ise yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Hemen her türlü ayakkabıyla büyük bir uyum içinde kullanacağınız halhallar hem seksi hem de otantik bir hava veriyor.

Bir cevap yazın