Microlab Fc861 5+1 Silver 100w Rms

Muhteşem bir ses sistemi ile karşımızda olan Microlab kulaklarımıza ziyafet çektirmek için tüm teknolojisini bizlere sunuyor. 30W RMS (uydu) 14W X 5 RMS güç çıkışı ve 30Hz–140Hz (uydu) 140Hz-20KHz frekans yanıtı aralığında. Multimedya Home Theatre sistemi harika bir akustik performansa sahip. Bu harika performansı, AC-3 veya DTS dekodere bağlayarak elde etmek mümkündür.

Stereo ses kaynağı 5.1 geri oynatım moduna dönüştürülebilen AUX girişi ile birlikte olan ürün kulaklarımızın pasını silerken keyfimizi bozmadan ayarlarımızı yapabilmemiz için uzaktan kumanda ile komuta edilebilir. Sistemi daha emniyetli ve daha güvenli bir hale getirmek için bekleme fonksiyonu da özelliklerinden bir diğeri. Birçok üründe yetersiz kalan bas sesleri bu üründe güçlü bir pas performansına erişmek için, akustik Hava Akış Dizaynlı gelişmiş subwoofer ve sesleri daha net alabilmemiz için Eşsiz V12 Treble Hoparlör Ünitesi. Sürücü ünitesi (woofer sürücü) 5.25” manyetik korumalı (uydu sürücü) 2.5” manyetik korumalı. Ses giriş ve çıkış soketleri RCA soketinden oluşmaktadır.

Müzik dinlemenin, Film izlemenin keyfini çok daha iyi çıkarabilmek için sahip olunması gereken ürünlerin başında gelen Microlab Fc861 5+1 Silver 100w Rms’ye 700 TL civarında sahip olabilmek mümkün. Üstelik fiziki olarak çok büyük olmaması ve istediğiniz yere, dilerseniz televizyon ünitenize bile rahatlıkla dâhil edebilirsiniz. Müzik dinlemenin, film izlemenin keyfi artık tek kumanda ötenizde.

Bir cevap yazın