LG OPTİMUS L5 II E460

Günümüzün en büyük teknolojisini elinde bulunduran akıllı telefonlar gözümüzü kapatıp açıncaya kadar inanılmayacak seviyelerde değişimlere uğruyor. Bir sabah kalktığımızda nelerle karşılaşacağımızı artık düşünemeyecek hale geldik. Güney Kore devlerinden birisi olan LG (life is good) adıyla bize çok daha güzel günler göstereceğinin haberini vermiş gibi. Yeniliğe sizi bir adım daha yaklaştıracak olan LG Optimus L5 II ile sizi tanıştırmak istiyorum.

Android işletim sisteminin güzelliklerinden birisi olan LG Optimus L5 II Android 4.1.2 işletim sistemi ile birlikte 512 MB ram e, 1000 MHz işlemci hızına sahip. 4 inç ekrana sahip ve 400*800 piksel çözünürlüğünde. Ekran türü ise IPS LCD kapasitif dokunmatik ekran. 5 mp olan kamerası 2560*1920 piksellik çözünürlüğe sahip. Kamerasında otofokus, dâhili flash ve video kayıt özelliğine de sahip. Dâhili belleği 4096 mb ve micro SD hafıza kartını destekleyebiliyor. Li-Ion 1700 mAh bataryaya sahiptir bu sayede 550 saat bekleme ve 600 dakika konuşma süresini size sağlar. Multimedya özelliklerinde ise Google arama ve haritalar, Gmail, You-Tube ve Google Talk gibi geniş bir alan buluyorsunuz. Kullanma alanı olarak hızlı bir telefon arıyor çok fazla para vermek istemiyorsanız ve aldığım telefon şıklığımı yansıtsın diyorsanız tam size göre aslında.

LG Türkiye üzerinden gerçekleştirdiği satışlarda müşterilerini de düşünerek geniş bir indirim ortamı oluşturmuş ve LG Optimus L5 II yi sadece 500 liraya satmakta 9.2 mm inceliği ile elinizde olduğunu bir süre sonra unutacağınız LG Optimus L5 II yi kaçırmak istemezsiniz.

 

Bir cevap yazın