LG OPTIMUS L3 E400

Devrin en hızlı gelişen teknolojilerine sahip olan akıllı telefonlar. Hayatımıza da çok hızlı bir giriş yaptı. LG çıkardığı Optimus serisi ile yüksek kar elde edebileceğiniz ve tarz sahibi bir akıllı telefon serisini bize sundu. İlk çıkardığı telefonlarda bile yüksek verim elde edebiliyordunuz fakat zirveyi yakalamaktan vaz geçmek istememesi nedeni ile her gün bir adım daha zirveye yaklaşıyor.

Bu zirve telefonlarından birisi olan LG Optimus L3 e400 şıklığı kadar teknik kapasitesi ile de muhteşem bir akıllı telefon. Görünüş özelliklerine bir bakalım. 3.2 inç ekran 11.9 mm incelik ve 110 gram lık hafifliği ile göze hitap ediyor. Ekran ı TFT LCD, çoklu dokunmatik ekran. İşletim sistemi 2.3 Android (Ginger Bread) tek çekirdekli 800 MHz işlemci hızına sahip. Ayrıca 315 mb lık ram e sahip. Disk kapasitesi 1 GB hafıza kartı girişine de olanak sağlayabilmesi sayesinde 32 Gb a kadar genişletebiliyorsunuz. Kamerası 3.15 olsa bile 640*480 piksel ile yüksek bir çözünürlüğe sahip. Veri transfer hızı HDSPA (3.6 Mbps) dir. Adobe flash ve Assisted GPS uygulamalarına sahip. 600 saate kadar bekleme süresine ve 12. 5 saatlik görüşme süresine sahip olan çok yüksek bir pile gücüne sahip.

LG Optimus 3 e400 e 363 lira gibi çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. İncecik ve çok şık olan LG Optimus 3 e400 akıllı telefon her özelliği ile sizi büyülüyor.

 

Bir cevap yazın