LG NEXUS 4 E960

Günümüzün teknolojisine adım atarken karşımıza çıkan ileri teknoloji ile başımızın dönmemesine imkân yok. 1947 yılında kurulan LG oluşturduğu ürünlerde kullandığı ileri teknoloji ve şık tarzı ile insanların aklında büyük bir yere sahip olması, onların yeni çıkardığı ürünlerde de bu yeri korumak istemesine neden oluyor. En güzel örneklerinde birisi olan Nexus serisi akıllı telefon klasiğinde bambaşka bir yere sahip.

Bu seriden sizi LG Nexus 4 e960 ile tanıştırmak istiyorum. İlk olarak tarzı bizim hizmetimize sunmak istedikleri çok açık bunun yanında ise kullandıkları güçlü işletim parçaları ile elden düşürmenin zor olduğu bir telefon yaratmışlar. Dış görünüşünü incelediğimizde 4.7 inçlik bir ekranla karşılaşıyoruz 9.1 inç lik incelik ve sadece 139 gramlık ağırlığı ile harika bir dış yapıya sahip. Ekran tipi IPS Plus çizilmez cam ekran. Ekran çözünürlüğü ise 768*1280 piksel. Teknik özelliklerinde ise Android 4.2 (jelly bean) işletim sistemine ve 4 çekirdekli 1.5 GHz lik işlemci hızına sahip artık internet de gezmek sizin için apayrı bir keyif olacak. Ayrıca 2 GB ram e sahip. Disk kapasitesinde 16 GB genişletilemez hafıza ya sahip. Ayrıca 8 mp net bir kameraya sahip. 390 saat bekleme ve 15 saat konuşma süresi ile çok sıkı bir pile sahip.

LG Nexus 4 e960 fiyat olarak diğer akıllı telefonlar dan da daha uygun bir fiyat aralığına sahip 1200 ile 1400 lira aralığında bulabilirsiniz. Şıklık ve zarafet yanınızdan hiç ayrılmasın istiyorsanız bu telefon tam size göre.

Bir cevap yazın