LG NB4530A 35 MM ULTRA SLİM SOUND BAR

Muhteşem bir film ekranında, uçaklar üstünüzden geçiyor; belki de bir belgeselde bir ormanın içindeki aslanın kükremesiyle birliktesiniz. İstemez misiniz kendinizi orada hissetmek ve o sesleri yanınızdaymış gibi duymak. İşte bu isteklerinizi tam da yerine getirecek olan LG NB4530A 35 MM ULTRA SLİM SOUND BAR’ı size takdim etmek istiyorum. Ürünümüzün teknik özelliklerine biraz göz atalım.

Ultra ince tasarımı ile sadece 35 mm’lik bir genişliğe sahip olan LG NB4530A 35 MM ULTRA SLİM SOUND BAR televizyon izleme keyfinize hiçbir şekilde etki etmeden, göz zevkinizi bozmadan televizyonunuzun altına monte edilebilir. Bir diğer özelliğe bakacak olduğumuzda; 3D Surround İşlemci’ ye sahip ürünümüz evinizdeyken dahi sinemada film izleme hissini sizlere son demine kadar hissettirecek. Ayrıca bu üründe Portable In (Jack) özelliği ile MP3-Player, laptop ve diğer cihazlarınızdan kolay bir bağlantı ile ses ve diğer içerikleri doğrudan LG ses sisteminize aktarabilme imkanını bizlere sunuyor. Ayrıca salonumuzda son derece şık bir ses sistemimiz varken o istenmeyen, halıların altına gizlenen bir sürü gereksiz kabloya artık bu üründe ihtiyacımız kalmıyor. Çünkü Wireless Active Subwoofer özelliği ile cihazımız televizyonunuza, laptopunuza ve diğer bilumum cihazlara uzaktan bağlantı kurarak kablosuz bir şekilde erişim olanağını bizlere sunuyor.

Bu teknoloji devi ürünü 900 TL civarı bir meblağ ile sahip olabilir ve artık sıkıcı ev sistemleri yerine filmlerinizi, belgesellerinizi, dolu dolu izleyip; müziklerinizi gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz.