LG NB3530A 300W

Teknolojinin imkânlarından en fazla yararlandığımız bu dönemde, piyasaya sürülen her üründe hayatımıza yeni bir tat katıyor. Yakın zamanda televizyonların daha büyük boyutlara ulaşması görüntü kalitesinin artırılması size evde sinema keyfini sunmaktadır. Daha büyük boyutlar da daha net izleme keyfinizin yanında bir de sinemalarda yaşadığınız ses keyfini yaşamak istemez misiniz?

Sizin daha iyi bir ses deneyimini daha yüksek kalitede ve hızda yaşamanızı isteyen LG sinemayı evde yaşamak isteyenler için LG NB3530A 300W Wireless Soundbar’ı üretmiştir. Ürünümüzün teknik özelliklerini anlattıktan sonra birde faydalarını benden duymanızı istiyorum.   Kanal tipi 2.1 ve 300 Watt da çalışmaktadır. İşlemcisinde 3D sistemini kullanmıştır. Güçlü LG TV Kablosuz Ses Stream (Bluetotth) kullanılmıştır yani artık odanın her köşesinde bulunan hoparlör sistemine kablo yardımı olmadan ulaşabileceksiniz. Otomatik ses seviyesini sizin için ayarlayabilir. Optik otomatik açılıp kapanma özelliğine de sahip. USB 2.0 kullanılmaktadır ve ses girişi optik olarak sağlanmaktadır. Sırada bu ürünün faydalarını anlatma sırası geldi. Wireless ses eşleme ile kablo bağlantısına son. Odanın her köşesini kaplayan kablolardan sıkıldı iseniz ve bluetooth sistemini gönül rahatlığı ile kullanmak istiyorsanız bunun yanında ben ses kalitesinin yüksek olmasını istiyorum diyorsanız tam size göre bir ürün. 3D Surround sistemi ile odanın her köşesinde aynı ses zevkini yaşayabilirsiniz ve ses kesilmelerine duyamamaya televizyonun yakınında oturmaya son verebilirsiniz. Son olarak bluetooth nimetlerini sonuna kadar kullanabilir ve laptopunuzdan akıllı telefonunuzdan tabletiniz den aynı anda LG ses sistemine bağlanabilirsiniz.

Fiyat olarak 600 lira olan LG NB3530A 300W Wireless Soundbar fiyatını size yaşatacağı ses keyfi ile fazlası ile çıkartıyor. Onu almak için bir saniye beklemek istemeyeceksiniz.