LG DH6630T 1080p

Artık eskiden olduğu gibi televizyonlar standart televizyon olmaktan çıktı. Sadece televizyon izlemek dışında pek çok işe yarıyor. Teknolojinin de gelişmesiyle televizyonlar bizim için büyük bir keyif ve eğlence kaynağı haline geldi. Film izleyebilir, müzik dinleyebilir bunun gibi pek çok şey yapabiliriz. LG DH6630T 1080p Full HD 1000 Watt Dvd bunun için biçilmiş kaftan. Pek çok işi aynı anda yapıp pek çok kumanda, kabloyla, karmaşıklıkla uğraşmak istemiyorsanız bu LG’den daha iyi bir seçenek olamaz.

LG tüm ev eğlence sistemini tek bir kumanda da topluyor. Sistem birbirine HDMI ile bağlı olduğu için Tv, ses sistemi, DVD oynatıcısı gibi cihazları tek kumanda altında toplar. Standart çözünürlükte DVD filmlerinizi 1080p Upscaling ile, HD Tv’nizde neredeyse Full Hd kalitesine yakın bir şekilde izlersiniz. Toplam 1000 Watt gücündedir. JPEG, formatındaki fotoğraflarınızı sorunsuz şekilde görüntüleyebilirsiniz. 5 ekolayzer bant sayısına sahiptir. Ayrıca Mp3 oynatıcı yerleştirme bağlantısına sahip. Dolby Digital ses teknolojisi sayesinde sesler daha net ve derin duyulabilir. 5.1 kanal vardır. Cd, Divx, Mp4, Mpeg4, Vcd, Xvid formatlarını destekler. USD kayıt özelliği ile Cd de bulunan bir müzik dosyasını, yine USB uyumlu bir hafıza kartına ve ya Mp3 çalara aktarabilirsiniz. Bu üstün özellik sayesinde bu aktarımın yanına ek olarak Cd’deki bir ses dosyasını Mp3 formatına dönüştürerek dinleyebilirsiniz. Üstülük tüm bunları sadece ‘USB kayıt’ düğmesine basarak tek tıkta halledersiniz.

Bu güzel ürüne 600-732 TL fiyat aralığında sahip olabilir. Evde sinema rahatlığında film izleyebilir, müzik dinleyebilir. Tv karşısında geçirdiğiniz zamanı daha da kaliteli hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın