Fujifilm Finepix S4300

Fotoğrafçılığı hobi olmaktan çıkarıp bir sanat haline getiren makineler üreten Türkiye’de ve Dünya’da fotoğrafçılığa olan ilgiyi, tutkuyu ortaya çıkaran şirketlerin başında şüphesiz Fujifilm gelir. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden her bütçeye uygun fotoğraf makineleri üreten fujifilm fotoğrafçılığa olan tutkumuzu artırmıştır. Profesyoneller içinde amatörler içinde geniş ürün yelpazesiyle memnuniyeti hedeflemiştir. Bugün sektörünün liderlerinden olma özelliğini müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla ve kalitesiyle sağlamıştır.

Bu yazımda sizlere profesyonellerin ilgisini çekecek nitelikte olan fujifilm finepix S4300 fotoğraf makinesinden bahsetmek istiyorum. Bugün tüm dünyada profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenen herkesin ilgisini çeken Fujinon optikleri film ve dizi sektöründe kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlük ve HD kalitesiyle çekim imkanı sağlayan Fujinon optik ile tasarlanmış fujifilm finepix S4300 fotoğrafçılıkla profesyonel olarak ilgilenen herkesin sahip sahip olmak isteyeceği makinelerdendir. Şimdi sizin için bu makinenin teknik özelliklerini ele alacağım. 24 mm geniş açı, 26x optik zoom,14 milyon piksel çözünürlük, yüksek seviyede ışık duyarlılığı, CCD kaydırma sistemi ile fotoğraf sabitleme, ISO 6400 e kadar ışık duyarlılığı, 16:9 biçiminde yüksek kalitede fotoğraf ve film çekimi, HDMI kablosu yardımıyla HD görüntü kalitesine sahip bir televizyona bağlayarak resim ve film gösterimi, 6 adet çekim ortamını ayırt edebilme özelliği, yüz tanıma, göz kırpma tanımı, gülümseme tanımı gibi donanımlara sahip bu makine size istediğiniz her görüntüyü şekillendirme imkanı sunmaktadır.

Piyasa fiyatı donanımlarıyla gayet orantılı olarak belirlenmiştir. Piyasa fiyatı 380 tl ile 450 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın