Electrolux ZTF-7620 ErgoEasy

Günlük hayatta yaşam alanlarımız gittikçe daralıyor ve temizlik yaparken oldukça zorlanıyoruz. Bunun yanı sıra büyük ve hantal tasarımları olan elektrik süpürgelerinin saklanması da oldukça sorun yaratıyor. Yer kaplamayan iyi temizlik ve emiş gücüne sahip bir ürün düşünüyor iseniz Electrolux ZTF-7620 ErgoEasy 2100 Watt tam sizin için tasarlanmış durumda.

Kullanımı kolay ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı bir ürün olan bu elektrik süpürgesi ayrıca toz torbasız kullanıma sahip bir ürün. Özelliklerine bakacak olursak 2100 W, toz torbasız, yıkanabilir HEPA filtre, süpürgeyi yatay yada dikey saklanabilmesi için düşünülmüş park sistemi, makinen aşırı ısınması halinde düşünülmüş otomatik olarak kapanmasını sağlayan Termo koruma sistemi, uzunluğunu kendinizin ayarlayabileceği teleskobik boruları, 1,9 litre toz hanesi, döşeme ve dar alanlar için düşünülmüş başlıkları, yedek silindiri HEPA filtre teknolojisi, süpürme çapı 7,45 m, geri sarmalı kablosu 4,5 metre, filtrasyon seviyesi ise 0,01 mg m3, ses seviyesi ise 82 desibeldir. Ağırlığı 4,5 kg. olan bu ürünün satış fiyatına bakacak olursak 211,78 Türk Lirasıdır.

Yedek HEPA filtresi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün, tek tuş ile filtresini çıkarıp kolayca temizleyebilirsiniz. Bu kolay kullanımı sayesinde size oldukça kolaylık sağlayacak bir süpürge ayrıca 24 ay ürün kullanımı garantisi bulunan bu ürün temizliklerinizde görünümüyle oranladığınızda en büyük yardımcınız olacak.

Bir cevap yazın