Dyson Dc52 Animal Complete

Günlük hayatımız da her ev kadının vazgeçilmez ev aleti olan elektrikli süpürgeler günden güne gelişmektedir. İlk zamanlara bakıldığın da sarı süpürgelerin kullanıldığı herkes tarafından bilinmektedir fakat herkesin bildiği bir gerçekte bu süpürgeler ne kadar sağlıklıydı? Ama bilindiği üzere ilk zamanlarda teknoloji bu kadar gelişmemişti yeryüzünde bu kadar insan yoktu. Yeryüzünde ki insan sayısı arttıkça insanların ev ihtiyaçları, kullanılacak araç sayısı artmıştır ve bu giderlerin artması yapılaşmayı arttırmıştır. Yapılaşma arttıkça da etraftaki toz oranı artmış ve ilk zamanlar da kullanılan o sarı süpürgeler yetersiz kalmıştı. İnsanlar yeni arayışlar içerisine girmiş süpürgeyi daha da geliştirmeye başlamışlardır. Sarı süpürgelerin yerini toz torbalı süpürgeler almıştır. Ama toz oranı arttıkça bu süpürge çeşidi de ev hanımlarına yetersiz gelmeye başlamıştır ve son sistem olan toz torbasız, filtreli süpürgeler piyasaya sürülmüştür. Bu süpürgeler ev hanımlarını daha da rahatlatmıştır ve Dyson’nun piyasaya sürdüğü yeni modelini tüm ev hanımlar tercihleri arasına yerleştirmişlerdir.

Gelin sizinle Dyson’nun piyasaya yeni sürdüğü bu elektrikli süpürgenin özelliklerini tanıyalım. Bu elektrikli süpürge yüksek titreşimli uçlara yani 54 verimli siklon, küçük partikülleri daha iyi yakalar. Süpürge de yer alan bu siklonlar o kadar çok etkilidir ki makine de bulunan filtrenin değişimine ya da yıkanmasına hiç gerek yoktur. Makine de bulunan emiş gücün de kullanım boyunca hiç azalma olmaz. Hep ilk günkü kullanıldığı gibi kalmaktadır. Makine de biriken tozu boşaltmak için makinenin tek bir tuşuna basılması yeterlidir. Böylelikle makinenin hızlı ve hijyenik hazne boşaltılması gerçekleşmiş olur. makine ile verilen ek başlıklar sayesin de kullanıldığı alana göre başlıklarınızı takarak daha temiz bir alan oluşturabilirsiniz. Gelin bu başlıkların özelliklerini tanıyalım. İlk olarak karbon fiber başlığa bakalım, bu fırça sert zeminde oluşan ince tozları temizlerken naylon kıllar da zeminden halıya geçerken başlık değiştirmenizi engeller çünkü halıda ki ve zeminde ki pislikleri ince ayrıntısına kadar temizler. Fırça başlık ile koltuk kenarlarında ki tozları daha rahat süpürebilirsiniz.

Toz torbalarından kurtulmak için ve daha da temiz bir eviniz için siz de bu süpürgeyi tercih etmelisiniz. Dyson elektrik süpürgesine yalnızca 2.000 TL’ye sahip olabilirsiniz