Dyson DC33c 1300W Origin Plus

Bir elektrik süpürgesinden ne beklenebilir ki dememek gerek ev hanımlarının yardımcı olan bu ev aletleri artık pek çok fonksiyonu bir arada barındırmakta ve hayatı kolaylaştırmakta. Ev hanımlarının kurtarıcısı olacak olan 1300W’luk Dyson DC33c Origin Plus Elektrik Süpürgesi beklentiyi en iyi şekilde karşılayan cinsten.

 

Daha çok kiri ve tozu içine hapsetme özelliğine sahip bu ürün Ball teknoloji sayesinde siz temizlik yaparken her türlü engele kendi başına meydan okuyup kendi ekseni ekranında dönen tekerlekleri sayesinde engellere takılmadan temizliğinizi bitirmenize yardımcı oluyor. Dyson siklonları diğer ürünlerin siklonları ile kıyaslandığında ise daha fazla kiri ve tozu içine hapsettiği gözle görülüyor. DC33 C emiş gücünü maksimum seviyeye ulaştıran hava akımı ile tasarlanmış olan bir ürün Radial Root Cyclone teknolojisini kullanmıştır. Geliştirilmiş olan hava akımı sayesinde türbülansı azaltarak hava basıncını koruyor ve gözle görülmeyen bakteri, polen gibi zararlı mikroskobik canlılardan korur. Bu sayede evinizden daha fazla kiri temizlemiş olur. Makinen önemli malzemeleri akustik bir şekilde tasarlanmış olan yuvanın içine yerleştirilmiş şekildedir. Bununla birlikte makinen hava yollarından daha az ses geçer. Ses yalıtımı yapan malzemesi sayesinde makinin o yorucu ağır gürültülü sesinden en az şekilde etkilenmiş olacağınız bu ürüne 1.974,49 TL’na ulaşabilirsiniz.

Çift yönlü zemin aparatı sayesinde her türlü zeminde kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz. Yatak ve koltuk temizleme başlığı sayesinde, yatak ve koltuklarınızdaki alerjenlerden de kurtulmuş olursunuz. 5 yıl ürün garantisi kapsamında olan bu elektrik süpürgesine 1.974,49 TL’na sahip olabilirsiniz.