Casio EX-ZS20

İcatlar ve buluşlar hayatımızın hemen hemen her alanında bizlere kolaylıklar sağlamak için yapılmıştır ki bunlardan bir tanesi de digital fotoğraf makineleridir. Fotoğraf makineleri icat edikleri dönemde çektikleri fotoğrafları birkaç aşamadan geçtikten sonra ancak görüntüyü elde edebiliyordu fakat günümüzde kullandığımız makinelerde anında görüntülemek saniyeler içerinde gerçekleşiyor. Bu modellerden biri olan casio ex-zs20’de şıklığı ve sadeliği ile göz dolduruyor. Bu modeli gelin şimdi biraz daha yakından tanıyalım.

Casio Ex-ZS20’nin 16.1 mega piksel kamerasıyla yaşadığınız tüm anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 2.7 inc büyük ekranı ile çekmek istediğiniz fotoğrafları daha net bir şekil de görebilirsiniz. USB’den şarj edilebilir özelliği ile şarjınızı rahatlıkla doldurabilir şarj sıkıntısı çekmezsiniz. Pil ile çalışan fotoğraf makinelerine göre daha uzun süre kullanmanız mümkündür. Casio EX-zs20 fotoğraf makinesi çekmek istediğiniz anı otomatik olarak analiz ederek ona uygun ayarı yaparak daha canlı ve daha net fotoğraflar çekmenizi sağlamaktadır. 26 mm geniş açı lensi ile manzara ve kalabalık grup çekimlerinde daha geniş alan sağlar böylelikle istediğiniz her kareyi fotoğrafınıza sığdırabilirsiniz. Sarsıntı azaltıcı modu ile o an ki çekilen görüntü de çekilen nesne hareketi yüzünden çekilen bulanıklaşma ihtimalini daha da azaltır ve daha net görüntüler verir. Fotoğraf makinesinde tek tuşla birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de anılarınızın daha değerli olduğunu düşünüyorsanız ve bu anılarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız siz de hemen bir fotoğraf makinesine sahip olmalısınız. Ama diğer makinelerden daha fazla özelliğe sahip olan Casio Ex-zs20 ile daha güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz ve bu fotoğraf makinesine sadece 180 TL’ye sahip olabilirsiniz.