Barkod Okuyucu Teknik Servisi

Barkodlar bir ürünün ismi gibi düşünebiliriz. Genel olarak siyah çizgiler ve altında numaralar ile oluşan barkodlar bir ürünün nerede ve hangi şirket tarafından üretildiğini gösterdiği gibi aynı zamanda o ürünün ismini de içeriyor. Tabi bu okuma işlemini barkod okuyucular yapıyor. Son zamanlarda teknolojini gelişmesi ile tek boyutlu barkodların yanında bir de 2d barkodlar mevcut. Bunlar android telefonların kamerası tarafından okunuyor ve istenilen adrese yönlendiriyor. Böylelikle sadece okuyucu cihazla değil telefon ile bile barkod okutmak mümkün.

Okuyucular bir çok farklı çeşitte olabilir (Bknz http://boer.com.tr/tr/) . Büyük mağazalarda işlem hızının arttırılması amacı ile okuyucular için aynalı sistem yani çoklu okuyucu yapıldı. Böylelikle kasa üzerinden geçirilen bir ürünün kodu her açıdan görülüyor ve okuyucuya yönlendiriliyor. Kodu okuyan makine ile ürün fiyatı kasaya gönderiliyor ve bir müşterinin toplam yaptığı alış veriş bulunuyor. Böylelik işlem hızı 4 5 katına çıkmış oluyor. barkot.org web adresinden okuyucular ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir ve farklı seçeneklerde satın alabilirsiniz.

Eğer barkod okuyucunuz bozulmuş ve acil olarak barkod okuyucu teknik servis veya yetili bir servis arıyorsanız boer firması size önerimizdir. Barkod okuyucu teknik servis hizmeti en iyi olan firmadır.

Bir cevap yazın