Apple İpod Touch

Müzik insanların günümüzde ilham aldığı ve mutlu olduğu sanatsal bir durumun yansıtılan kişi tarafından anlatılan duyguların insanların üzerinde bıraktığı etkiler toplamı ile bütünleşmesi anlamına geldiği söylenebilir. Müzisyenlerin yaptığı şarkılar önceleri radyolardan insanlara duyurulurken , televizyon ile görüntülerin birleşmesi ile daha farklı boyut  kazanmıştır. Daha sonra üretilen müzik çalarlar bu açığa kapatan ve insanların yanından ayıramadığı ürünler haline getirmiştir. Appple ürettiği müzik çalarlar ile müzik dinleyenlerin yanında bulundurmaktan zevk aldığı ve dinlenilen müziğin   kalitesinin gerçeğe en yakın hale getirmesi de ayrı bir özellikte olmasına katkıda bulunmuştur.

İpod  touch 5. Nesil olarak çıkarılan ürün şimdiye kadar ki en hafif ürün özelliğini taşımaktadır. Yüzeyi anodize alüminyum kullanılarak üretildiği için oldukça hafif  olmasını ve daha sağlam olmasını sağlamıştır. Tek parça halinde olan İpod Touch’un  tek göve alüminyumdan oluşmasının diğer bir avantajı ise gövdesinin tek bir renkten oluşabilmesi  ve üstün bir renk görünümüne sahip olmasıdır.  Apple son çıkardığı ürünlerde kullandığı retina ekran teknolojisini İpod Touch’da da kullanmıştır. Multi touch özelliği ve ekranının uzun ama geniş olmaması kullanımı kolaylaştırmaktadır. 16 GB kapasite  ve 4 inç ekran  ile donatılmıştır. Bluetooth özelliği , tam şarjla ile 40 saate kadar, video oynatma süresi ise 8 saate kadar gitmektedir ve hızlı şarj özelliği   2 saatte  şarj olabilmektedir.  İOS  işlemine sahip ve sistemin özelliklerini barındırır. 16 GB kapasiteli ürün 599,00 liradan satışa sunulmaktadır.

İpod Touch ile müziğin sanatsal olarak dinleme şansına sahip olacaksınız. Eşsiz deneyimden faydalanmak ve gerçekte karşınızdaymış gibi şarkı dinlemek sizin elinizde.

 

Bir cevap yazın